fbpx

My WordPress Site

Panel klienta

Świadczymy usługi prawne i księgowe

Jeśli potrzebujesz konsultacji księgowego, pomocy w uzyskaniu zezwolenia na pobyt czasowy lub stały, lub porady prawnejskontaktuj się z nami. 

Założenie i obsługa biznesu

Oferujemy usługi, które pomagają pewnie prowadzić biznes: pomagamy w rejestracji firm, otwieraniu działalności gospodarczej, świadczymy usługi księgowe, obliczamy podatki, doradzamy w kwestiach prawnych 

Legalizacja pobytu w Polsce

Towarzyszymy na każdym etapie procesu uzyskiwania zezwolenia na pobyt czasowy lub stały w Polsceod wyboru podstawy do złożenia dokumentów, po wydanie decyzji i karty pobytu. Pomagamy uzyskać czasowy pobyt, stały pobyt i obywatelstwo. 

Świadczymy usługi

Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej

Nasi specjaliści pomogą Państwu otworzyć działalność gospodarczą w Polsce w trybie online na stronie biznes.gov.pl, opowiedzą o szczegółach prowadzenia biznesu w formie JDG oraz istniejących systemach opodatkowania. 

Usługi księgowe

Zajmujemy się pełnym zakresem obsługi Państwa księgowości. Państwo mogą wybrać potrzebne usługi księgowe. Poprawnie  przygotowujemy wszystkie dokumenty księgowe i podatkowe. 

Założenie firmy

Doradzamy w kwestiach otwierania działalności w Polsce, wybieramy najodpowiedniejszą formę prawną, i wspólnie z Państwem przechodzimy przez cały proces rejestracji firmy. 

Usługi prawne

Nasi prawnicy zapewniają pełne wsparcie prawne dla przedsiębiorcówzarówno przy otwieraniu działalności jednoosobowej i firm, jak i w przypadku wszelkich kwestii związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

Wirtualne biuro

Prowadzimy korespondencję z instytucjami państwowymi oraz innymi kontrahentami związanej z Państwa działalnością gospodarczą. Cała korespondencja jest kierowana do Państwa wirtualnego biura i natychmiast trafia do działu księgowości. 

Otrzymywanie zezwolenia na pobyt czasowy

Razem z Państwem przechodzimy przez cały proces uzyskiwania zezwolenia na pobyt czasowyod wyboru najodpowiedniejszej podstawy legalizacji po wydanie karty pobytu. Działamy we wszystkich województwach Polski. 

Ponad 8 lat obsługi biznesu w Polsce

Siiami świadczy usługi księgowe i prawne dla firm oraz indywidualnych przedsiębiorców, relokujemy firmy i pracowników do Polski, pomagamy w uzyskiwaniu zezwoleń na pobyt czasowy, stały pobyt i obywatelstwo. 

 Nasz zespół zaczął się formować w Polsce w 2015 roku – obecnie obsługujemy ponad 1800 klientów w zakresie księgowości, mamy setki pozytywnych decyzji dotyczących wydawania kart pobytu i około 2000 zarejestrowanych firm.  

Kancelaria księgowa Siiami, choć specjalizuje się w pracy z dokumentami, ale przede wszystkim pracujemy z LUDŹMI. Robimy wszystko, aby współpraca z nami przynosiła pewność i spokój.  

Jako firma prawnicza doradzamy firmom we wszystkich kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce, pomagamy rozwiązywać skomplikowane przypadki i prowadzić biznes właściwie. 

0 +
zarejestrowanych firm
0 +
JDG na obsługę księgową
0 +
firm, które korzystają z usług księgowych
0 +
spraw legalizacyjnych

Doświadczenie i niezawodność

W zespole Siiami pracują najlepsi księgowi i prawnicy, posiadający duże doświadczenie w działalności w Polsce. Nasi pracownicy  śledzą wszelkie zmiany w przepisach prawnych. 

Wszechstronne wsparcie dla biznesu

W firmie Siiami otrzymujesz wszystkie podstawowe usługi biznesowenie musisz zawierać umów z wieloma firmami i tracić czas na niepotrzebną komunikację. 

Osobisty menedżer

Dla każdego klienta przypisujemy osobistego menedżera, który  odpowiada na typowe pytania dotyczące prowadzenia biznesu, składania dokumentów i współpracy z księgowością. 

Doświadczenie i poufności

Z wszystkimi klientami zawieramy umowę o zachowaniu poufności informacji i gwarantujemy pełną poufność danych osobowych oraz informacji o biznesie. 

Masz jeszcze pytania?

Nasz menedżer odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Współpraca

Certyfikaty

Przydatne artykuły

Meldunek

Meldunek

{"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}
My WordPress Site