fbpx

Siiami

logo Siiami

Panel klienta

Rozliczenia podatkowe Gdańsk

Rozliczenia podatkowe w Gdańsku

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!

Prowadzisz działalność w Gdańsku i potrzebujesz wsparcia w obszarze rozliczeń podatkowych i doradztwa finansowego? Skorzystaj z usług Siiami! Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi podatkowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko w prawidłowym rozliczeniu podatków, ale także doradzą w optymalizacji podatkowej i zagwarantują zgodność z aktualnymi przepisami. Niezależnie od branży i charakteru Twojej działalności, możesz być pewien, że nasz zespół zrobi wszystko, by zapewnić Ci kompleksowe wsparcie podatkowe na najwyższym poziomie!

Rozliczenie podatkowe z Siiami

Usługi podatkowe oferowane przez Siiami

Biuro rachunkowe Siiami świadczy kompleksowe usługi księgowe z zakresu rozliczeń i doradztwa podatkowego dla przedsiębiorców z Gdańska i okolic. Nasi specjaliści pomogą Ci w zrozumieniu oraz stosowaniu przepisów podatkowych zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi!

Usługi oferowane przez Siiami:

 • Rozliczenia PIT, CIT, VAT – Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie rozliczeń podatkowych. Rozliczamy podatki dochodowe PIT), podatek od osób prawnych (CIT) oraz podatek od towarów i usług (VAT).

 • Obliczanie podatków na podstawie faktur – Pomagamy w prawidłowym obliczaniu kwot podatkowych na podstawie faktur i dokumentów księgowych.

 • Rozliczenia dochodów zagranicznych – Pomagamy naszym klientom w prawidłowym rozliczeniu podatku dochodowego i uzyskaniu zwrotu podatku z tytułu dochodu uzyskanego za granicą.

 • Optymalizacja podatkowa – Przeprowadzamy analizę sytuacji finansowej firmy i na jej podstawie opracowujemy optymalną strategię, która pomaga zmniejszyć obciążenia podatkowe.

 • Doradztwo podatkowe – Nasze usługi obejmują szeroki zakres zagadnień podatkowych, w tym optymalizację podatkową, interpretację przepisów oraz pomoc w wypełnianiu dokumentów podatkowych.

Biuro rachunkowe — oferta

Biuro rachunkowe oferta

W Siiami doskonale rozumiemy, że sukces każdej firmy zależy m.in. od profesjonalnego zarządzania finansami oraz przestrzegania obowiązujących przepisów. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług, które nie tylko poprawią działanie Twojego biznesu, ale także zapewnią Ci spokój ducha i pewność, że wszystkie kwestie księgowe i prawne są w najlepszych rękach!

Nasza oferta obejmuje m.in.:

 • Usługi księgowe – od 300 zł netto/msc: Zapewniamy kompleksową obsługę księgową, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowej oraz rozliczanie podatków.

 • Usługi prawne – 300 zł netto/godzina konsultacji: Nasz zespół służy wsparciem w zakresie prawa pracy, prawa handlowego, prawa podatkowego oraz innych obszarów, które mogą być istotne dla Twojego biznesu.

 • Założenie spółki – od 1700 zł netto/jednorazowo: Pomagamy w procesie zakładania firmy, od wyboru formy prawnej, przez rejestrację w odpowiednich instytucjach, aż po rozpoczęcie działalności.

 • Założenie jednoosobowej działalności gospodarczej – od 400 zł netto/jednorazowo: Oferujemy wsparcie w procesie założenia jednoosobowej firmy, włączając w to wszelkie formalności oraz konsultacje dotyczące wyboru najbardziej korzystnej formy opodatkowania.

 • Pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt czasowy lub stały – 1000 zł/jednorazowo: Dla cudzoziemców, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą w Polsce, oferujemy wsparcie w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i zezwoleń na pobyt czasowy lub stały.

Rozliczanie podatku w Gdańsku

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców i osób prywatnych z miasta Gdańsk, poszukujących profesjonalnej pomocy w kwestiach podatkowych.

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie rozliczeń podatkowych, które obejmują m.in.:

 • prawidłowe wypełnienie deklaracji podatkowych,

 • rozliczenia PIT i CIT,

 • prawo podatkowe,

 • rozliczenia podatkowe w imieniu podatnika,

 • pomoc w wykorzystaniu dostępnych ulg i odliczeń podatkowych,

 • uzyskanie zwrotu podatku (również z zagranicy),

 • pomoc w dostarczeniu dokumentów do właściwego urzędu skarbowego.

Rozliczenie podatku wspólnie z małżonkiem

Siiami oferuje usługi podatkowe dla osób fizycznych, które chcą wykorzystać przysługujące im ulgi i zdecydować się na rozliczenie podatku dochodowego (PIT) wspólnie z małżonkiem.

Takie rozwiązanie polega na łączeniu dochodów obojga małżonków, co bardzo często prowadzi do obniżenia podatku. W efekcie mogą oni liczyć na maksymalne oszczędności podatkowe i odzyskać nadpłacony podatek dochodowy.

Rozliczanie CIT

Siiami oferuje rozliczanie podatku dochodowego od osób prawnych (CIT). Nasz zespół pomaga nie tylko w samym procesie rozliczania podatku, ale także udziela wsparcia i porad dotyczących optymalizacji podatkowej.

Doradzamy klientom, kiedy mogą korzystać z niższego progu podatkowego, z jakich ulg mogą skorzystać oraz jak prawidłowo się rozliczać, aby uzyskać zwrot podatku i uniknąć ewentualnych problemów prawnych.

Rozliczenie zagraniczne z Siiami

Nasze biuro rachunkowe pomaga w zagranicznych rozliczeniach podatkowych. Jesteśmy dostępni dla klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub uzyskują dochody z zagranicy i potrzebują profesjonalnej pomocy w rozliczeniu podatków.

Pomożemy Ci w legalnym rozliczeniu podatku, niezależnie od tego, z jakiego kraju wypłaca wynagrodzenie Twój pracodawca. Doradzimy, jak zebrać niezbędne dokumenty, dotrzymać terminów i wypełnić deklaracje, abyś mógł uniknąć ewentualnych kłopotów związanych z przepisami podatkowymi.

Rozliczanie PIT — Gdańsk, Sopot, Gdynia

Siiami oferuje pomoc w rozliczaniu podatku dochodowego (PIT) nie tylko w Gdańsku, ale na terenie całego Trójmiasta.

Nasz doświadczony zespół specjalistów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego zapewnia klientom kompleksowe wsparcie w rozliczeniach, dbając przy tym o terminowe złożenie deklaracji i legalne zminimalizowanie płatności podatkowych.

Rozliczenia PIT w Gdańsku z Siiami

Rozliczenia PIT w Gdańsku z Siiami

Rozliczenia podatkowe w mieście Gdańsk z Siiami to gwarancja profesjonalnej obsługi podatkowej. Nasze biuro rachunkowe oferuje przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie w rozliczeniach podatkowych z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej, co pozwala maksymalnie wykorzystać przysługujące ulgi i odliczenia.

Skorzystaj z naszych usług, aby mieć pewność, że Twoje rozliczenie PIT zostanie wykonane profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami!

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na darmową konsultację!

Zamów darmową wycenę?

Siiami