fbpx

Siiami

logo Siiami

Panel klienta

Księgi handlowe Gdańsk

Księgi handlowe Gdańsk

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!

Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie księgowości, Siiami oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm i indywidualnych przedsiębiorców online. Nasz zespół specjalistów zajmuje się sporządzaniem i prowadzeniem ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Skorzystaj z naszych usług i zyskaj profesjonalnego partnera w dziedzinie rachunkowości, który zadba o prawidłowy obieg dokumentów i finansów w Twojej firmie!

Księgi handlowe z Siiami

Współpraca z Siiami w zakresie księgowości to gwarancja profesjonalnego wsparcia i rzetelnego prowadzenia ksiąg handlowych. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby Twoje księgi handlowe były prowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami, a wszystkie nasze działanie dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Księgi handlowe z Siiami

Nasze usługi obejmują m.in.:

 • Prowadzenie pełnej księgowości – Oferujemy kompleksowe prowadzenie m.in. ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi standardami.

 • Sporządzanie sprawozdań finansowych – Nasz zespół przygotowuje sprawozdania finansowe, które dostarczają klientom szczegółowych informacji na temat kondycji finansowej ich firmy oraz ewentualnych nieprawidłowości wymagających uwagi.

 • Zarządzanie przepływami finansowymi firmy – Pomagamy monitorować i optymalizować przepływy finansowe w firmie, co pozwala efektywniej zarządzać jej zasobami.

 • Obliczanie podatków na podstawie faktur – Zajmujemy się obliczaniem i rozliczaniem podatków na podstawie dostarczonych faktur oraz ścisłej analizy przepisów podatkowych.

 • Elektroniczną obsługę dokumentacji – Zapewniamy wygodną, elektroniczną obsługę dokumentów finansowych firmy, co ułatwia klientom dostęp do potrzebnych informacji oraz przyspiesza procesy księgowe.

Księgowość dla spółki

W Siiami oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pełnej księgowości, rachunkowości oraz doradztwa podatkowego dla spółek. Dzięki takiej współpracy, firmy mogą skutecznie zarządzać swoimi finansami oraz uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z błędami księgowymi czy nieprawidłowym rozliczaniem podatków.

Nasze usługi księgowe dla spółek obejmują m.in.:

 • Pomoc w założeniu firmy – Oferujemy pełne wsparcie w procesie zakładania firmy, zarówno dla obywateli Polski, jak i dla cudzoziemców, pomagając im w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.

 • Prowadzenie pełnej księgowości – Zapewniamy kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych, co pozwala spółkom na rzetelne rejestrowanie operacji finansowych i spełnianie obowiązków rachunkowych.

 • Doradztwo podatkowe – Nasz zespół specjalistów świadczy kompleksowe doradztwo podatkowe, pomagając spółkom w optymalizacji obciążeń podatkowych oraz w rozliczaniu podatków.

 • Wsparcie firmy w audytach i kontrolach – Pomagamy spółkom w przygotowaniu się do audytów oraz kontaktów z Urzędem Skarbowym, zapewniając rzetelną dokumentację i odpowiednie przygotowanie do ewentualnych inspekcji.

 • Obsługa kadrowa – Oferujemy wsparcie w zakresie obsługi kadrowej obejmujące m.in. przygotowywanie umów o pracę, rozliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie ewidencji pracowników.

Księgowość dla JDG

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej wymaga nie tylko przedsiębiorczości, ale także rzetelnej księgowości i prawidłowego rozliczania podatków. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności, zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak i dla tych, którzy posiadają już doświadczenie w biznesie.

Nasze usługi dla JDG obejmują:

 • Pomoc w założeniu jednoosobowej działalności – Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie rejestracji firmy, pomagając w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności i załatwieniu wszelkich spraw urzędowych.

 • Pełna obsługa księgowa – Nasz zespół zajmuje się prowadzeniem pełnej księgowości, w tym ksiąg handlowych i rozliczeń podatkowych, zapewniając rzetelne rejestrowanie operacji finansowych oraz prawidłowe rozliczanie podatków.

 • Doradztwo prawne i podatkowe – Zapewniamy doradztwo w zakresie prawa i podatków, pomagając w interpretacji przepisów oraz optymalizacji obciążeń podatkowych.

 • Pomoc w prawidłowym wystawianiu faktur – Nasz zespół zapewnia wsparcie w prawidłowym rozliczaniu dokumentów i wystawianiu faktur, co pozwala uniknąć błędów księgowych i zapewnia prawidłowe prowadzenie działalności gospodarczej.

Pełna księgowość w Gdańsku

Siiami oferuje kompleksową obsługę księgową dla firm i indywidualnych przedsiębiorców z Gdańska i okolic. Nasze usługi prowadzenia pełnej księgowości to znacznie więcej niż tylko prowadzenie ksiąg finansowych. Obejmują one kompleksową opiekę nad wszystkimi aspektami finansowymi działalności naszych klientów. Dzięki temu nasze działania nie tylko odciążają klientów z obowiązków księgowych, ale także stanowią skuteczne wsparcie w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych, co pozwala firmom skuteczniej rozwijać się i osiągać swoje cele biznesowe.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Nasz zespół doświadczonych księgowych i specjalistów w dziedzinie rachunkowości zapewnia profesjonalną obsługę, dbając o rzetelne prowadzenie ksiąg finansowych, terminowe rozliczenia podatkowe oraz prawidłowe przygotowanie dokumentów księgowych. Dzięki naszym usługom, przedsiębiorcy zyskują spokój i pewność, że ich księgowość jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z ewentualnymi błędami w księgowości firmy.

Usługi Dodatkowe

Siiami oprócz usług księgowych, oferuje również szereg innych usług dedykowanych nie tylko firmom i indywidualnym przedsiębiorcom, ale również osobom fizycznym potrzebującym np. profesjonalnej pomocy prawnej. Nasz zespół specjalistów zapewnia wsparcie w wielu dziedzinach, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Usługi dodatkowe

Nasze biuro rachunkowe oferuje liczne usługi dodatkowe, takie jak:

 • legalizacja pobytu stałego lub czasowego w Polsce,

 • pomoc w relokacji pracowników,

 • rozstrzyganie sporów przedprocesowych,

 • obsługa transakcji najmu i kupna nieruchomości,

 • świadczenie usług biura wirtualnego.

Kiedy występuje obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych?

Obowiązek prowadzenia pełnej księgowości w Polsce jest regulowany prawnie. Dotyczy on spółek kapitałowych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych, a także pozostałych spółek i osób fizycznych, których przychody za poprzedni rok obrotowy przekroczyły ustalony limit wynoszący równowartość 2 000 000 euro.

Warto zaznaczyć, że podmioty, które nie są zobowiązane do prowadzenia ksiąg rachunkowych ze względu na swoją wielkość lub formę prawną, mogą zdecydować się na ich prowadzenie dobrowolnie. Dotyczy to przede wszystkim spółek cywilnych, jawnych, partnerskich oraz osób fizycznych, których przychód w poprzednim roku nie przekroczył równowartości 2 000 0000 euro, (takie podmioty zamiast prowadzić księgi rachunkowe mogą korzystać z dostępnych form uproszczonej księgowości).

Pełna księgowość z Siiami

Pełna księgowość z Siiami

Siiami oferuje kompleksowe wsparcie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewność, że ich sprawy finansowe są prowadzone profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasz doświadczony zespół oferuje nie tylko rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych, ale także pełną obsługę finansową, w tym doradztwo prawne i podatkowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie pełnej księgowości, rachunkowości lub porady prawnej, skontaktuj się z naszym biurem w sprawie oferty lub wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy.

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na darmową konsultację!

Zamów darmową wycenę?

Siiami