fbpx

Siiami

logo Siiami

Panel klienta

Biuro rachunkowe Gdańsk

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego newslettera!

Biuro rachunkowe Siiami zapewnia kompleksową obsługę w zakresie księgowości i rachunkowości. Jeśli prowadzisz firmę lub jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą z Gdańska lub okolic i szukasz sprawdzonego biura rachunkowego, jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących m.in. usługi księgowe, doradztwo podatkowe, porady prawne, pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w Polsce, a także wsparcie przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej. Nasze doświadczenie i profesjonalna obsługa sprawiły, że na przestrzeni ponad 8 lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorców z różnych zakątków Polski. Sprawdź ofertę biura rachunkowego Siiami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

logo Siiami
Zautomatyzuj księgowość w swojej firmie
Skontaktuj się z naszym księgowym! Sprawdź, nasze rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej firmie.

Oferta biura rachunkowego Siiami

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk zajmuje się kompleksową obsługą firm i indywidualnych przedsiębiorców z zakresu księgowości, rachunkowości i doradztwa podatkowego. Oferta naszego biura obejmuje także pomoc cudzoziemcom w uzyskaniu obywatelstwa lub zezwolenia na pobyt czasowy i stały w Polsce. Pomagamy również początkującym przedsiębiorcom w założeniu własnej działalności gospodarczej. Nasze wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że grono naszych zadowolonych klientów z całej Polski stale się powiększa.

Usługi księgowe

Biuro rachunkowe w Gdańsku oferuje kompleksowe usługi księgowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zadbamy o pełną księgowość Twojej firmy, niezależnie od jej wielkości, liczby pracowników i branży. Decydując się na współpracę z naszym doświadczonym zespołem, zyskasz pewność, że Twojego księgi rachunkowe są prowadzone z należytą starannością i dokładnością, a Ty możesz spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu!

Do usług księgowych oferowanych przez Siiami można zaliczyć m.in.:

 • Pomoc w wystawianiu faktur – Nasze biuro rachunkowe Gdańsk zapewni Twojej firmie wsparcie w wystawianiu faktur, abyś mógł prowadzić swoją działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych – Zajmujemy się kompleksową obsługą spraw podatkowych, pomagając w identyfikacji i rozliczaniu wszelkich zobowiązań.

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych – Obsługujemy pełną księgowość firmy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz inne niezbędne dokumenty.

 • Przygotowywanie sprawozdań finansowych – Oferujemy kompleksową usługę sprawozdań finansowych, takich jak bilanse, rachunki zysków i strat oraz zestawienia finansowe, które zapewnią klarowny obraz finansowej sytuacji Twojej firmy.

 • Korespondencja z organami publicznymi – Świadczymy usługi z zakresu sporządzania i składania różnego rodzaju raportów oraz dokumentów do organów publicznych, takich jak Urząd Skarbowy czy Główny Urząd Statystyczny.

Usługi prawne

W biurze rachunkowym Siiami dbamy nie tylko o Twoje finanse. Oferujemy również kompleksowe wsparcie prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych, w tym cudzoziemców, którzy po przybyciu do Polski napotykają na różne trudności związane m.in. z uzyskaniem pracy, znalezieniem mieszkania czy założeniem działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk oferuje wsparcie prawne w sprawach, takich jak:

 • Relokacja pracowników – Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie relokacji pracowników. Zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z legalizacją pobytu oraz zatrudnieniem w Polsce.

 • Legalizacja pobytu – Pomagamy w legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce, dostarczając wsparcie w procesie uzyskania wszelkich niezbędnych dokumentów i zezwoleń.

 • Pomoc w założeniu działalności – Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w procesie zakładania działalności gospodarczej w Polsce. Pomagamy w zrozumieniu i spełnieniu wszelkich wymogów prawnych i formalnych.

 • Transakcje najmu i zakup nieruchomości komercyjnych – Zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne oraz wsparcie w procesie negocjacji i finalizacji transakcji.

 • Rozstrzyganie sporów przedprocesowych – Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu konfliktów. Towarzyszymy im w negocjacjach, aby mogli osiągnąć satysfakcjonujące dla wszystkich stron porozumienie.

logo Siiami
Darmowa konsultacja z księgowym!
Promocja kończy się za
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Doradztwo podatkowe

Nasze biuro rachunkowe Gdańsk pomaga przedsiębiorcom w wyborze najbardziej korzystnej formy opodatkowania, dostosowanej do specyfiki ich działalności oraz zmieniających się warunków prawnych i ekonomicznych. Oferujemy również pomoc w rozliczaniu podatku dochodowego od osób fizycznych. Profesjonalne wsparcie naszych ekspertów pomaga uniknąć błędów w rozliczeniach podatkowych oraz zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

Świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, takie jak:

 • Sporządzanie deklaracji podatkowych – Zajmujemy się profesjonalnym sporządzaniem deklaracji podatkowych, zapewniając kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie rozliczeń podatkowych.

 • Rozliczanie PIT – Pomagamy klientom w zakresie rozliczeń podatkowych dla osób fizycznych.

 • Obliczanie wysokości podatków – Nasze doradztwo podatkowe obejmuje obliczanie wysokości różnych rodzajów podatków, takich jak CIT, PIT, VAT, ZUS, zapewniając dokładne i terminowe rozliczenia.

 • Wsparcie w planowaniu podatkowym – Nasz doradca podatkowy dostosuje strategię do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, aby zoptymalizować Twoje obciążenia podatkowe.

Pomoc w założeniu firmy i JDG

Biuro rachunkowe Siiami oferuje przedsiębiorcom z Gdańska i okolic profesjonalną pomoc w zakładaniu firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Nasz doświadczony zespół specjalistów z zakresu księgowości i rachunkowości, zapewni kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu rejestracji firmy, gwarantując szybkie i sprawnie przejście przez wszelkie formalności.

Oto niektóre z naszych usług rachunkowych i księgowych dedykowanych początkującym przedsiębiorcom:

 • Założenie JDG – Pomagamy przedsiębiorcom w założeniu i rejestracji jednoosobowych działalności gospodarczych, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakładania własnej firmy.

 • Założenie spółki – Oferujemy pomoc w założeniu i rejestracji różnego rodzaju spółek, w tym spółek akcyjnych (S.A.) oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.), zapewniając kompleksową obsługę prawną i księgową na każdym etapie tego procesu.

 • Pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów – Nasze biuro rachunkowe pomaga klientom w skompletowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do rejestracji firmy, eliminując ryzyko pomyłek i opóźnień.

logo Siiami
Zarejestruj swoją działalność jednoosobową za 400 zł
oraz skorzystaj z naszej księgowości przez 30 dni za darmo!
PROMOCJA KOŃCZY SIĘ ZA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w Polsce

Biuro rachunkowe Siiami oferuje kompleksową pomoc w procesie legalizacji pobytu w Polsce. Nasze usługi są dedykowane cudzoziemcom, którzy przyjeżdżają do Polski w celach zawodowych, biznesowych, edukacyjnych lub osobistych. Dodatkowo jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy planują zatrudnienie lub relokację pracowników spoza Polski.

Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, cudzoziemcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie uzyskania zezwolenia na pobyt w Polsce. Udzielamy pomocy w następujących obszarach:

 • Zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce – Oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego.

 • Zezwolenie na pobyt stały w Polsce – Dobre biuro rachunkowe udziela również wsparcia w uzyskaniu zezwolenia na pobyt stały w Polsce, pomagając klientom w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz w formalnościach administracyjnych.

 • Relokacja pracowników – Przedsiębiorcom planującym zatrudnienie cudzoziemców lub relokację swoich pracowników, oferujemy profesjonalne wsparcie w procesie uzyskania dla nich zezwolenia na pracę i pobyt w Polsce.

 

logo Siiami
Darmowa konsultacja z prawnikiem!
Promocja kończy się za
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

 

Biuro rachunkowe Gdańsk – Usługi księgowe i podatkowe

Biuro rachunkowe Siiami z siedzibą w Gdańsku specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych i podatkowych na wysokim poziomie. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem pełnej księgowości, doradztwem podatkowym oraz kompleksową obsługą firm i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, możesz skorzystać z bogatego pakietu naszych usług księgowych i podatkowych, takich jak:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

 • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,

 • przygotowywanie umów i świadectw pracy,

 • sporządzanie deklaracji podatkowych,

 • przygotowywanie raportów finansowych,

 • rejestrowanie i zakładanie firmy,

 • doradztwo podatkowe,

 • konsultacje z profesjonalnym doradcą podatkowym,

 • pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Księgowość Gdańsk

Biuro rachunkowe Siiami oferuje kompleksową ofertę usług księgowych i rachunkowych dla przedsiębiorców z Gdańska i okolic. Nasza rzetelna obsługa, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości oraz doradztwa podatkowego sprawiają, że nasi klienci czują się w pełni zaopiekowani i mogą skupić się na rozwoju swojej działalności, nie martwiąc się o podatki i inne formalności.

Wybierając nasze biuro rachunkowe w Gdańsku, możesz liczyć na:

 • Pełen profesjonalizm – Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniając kompleksową obsługę księgową i podatkową dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 • Najlepszą obsługę – Zaufaj naszym doświadczonym księgowym i doradcom podatkowym, którzy zapewnią rzetelną obsługę na każdym etapie współpracy, dbając o precyzyjne i terminowe wykonanie wszystkich powierzonych zadań.

 • Indywidualne podejście do każdego klienta – Niezależnie od branży i wielkości firmy, zapewniamy kompleksową i spersonalizowaną obsługę księgową, która umożliwia naszym klientom skupienie się na rozwoju swojego biznesu ze świadomością, że ich księgowość jest w najlepszych rękach.

 

logo Siiami
Osobisty doradca księgowy od Siiami
Umów się na pierwszą konsultację z księgowym.

 

Księgowość online Gdańsk

Biuro rachunkowe Siiami oferuje kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe w wygodnej formie online, umożliwiając klientom efektywne zarządzanie finansami swojej firmy bez konieczności osobistego stawiania się w biurze. Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg zalet, oto niektóre z nich:

 • Dostępność 24/7 – Klienci mają możliwość dostępu do swoich danych finansowych o każdej porze dnia i nocy z dowolnego miejsca na świecie, co umożliwia szybką reakcję na bieżące potrzeby i monitorowanie kondycji finansowej firmy.

 • Bezpieczeństwo i prywatność – Systemy online oferowane przez nasze biuro rachunkowe są wyposażone w zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo danych oraz zachowanie poufności informacji.

 • Szybsze załatwianie spraw – Dzięki możliwości zdalnego przesyłania dokumentów oraz sprawdzania ich w formie online, procesy księgowe stają się szybsze i bardziej efektywne, co przekłada się na oszczędność czasu oraz zmniejszenie ryzyka popełnienia ewentualnych błędów.

Profesjonalne usługi księgowe od Siiami

Biuro rachunkowe Siiami oferuje klientom pełną gamę usług księgowych, zapewniając rzetelną i kompleksową pomoc we wszystkich kwestiach związanych z rozliczeniami finansowymi.

Gwarantujemy świetny kontakt z naszymi specjalistami, pełną księgowość prowadzoną na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze biuro zajmuje się różnymi obszarami księgowości i rachunkowości, włączając w to m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę podatkową, doradztwo podatkowe oraz wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dajemy gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej, która pozwoli Ci skupić się na rozwoju biznesu, mając pewność, że Twoje sprawy finansowe są w najlepszych rękach. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś i zadbaj o swoje finanse z pomocą najlepszych specjalistów!

Spis treści

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na darmową konsultację!

Zamów darmową wycenę?

Siiami