KADRA

Siiami świadczy usługi prawne i księgowe dla spółek i indywidualnych przedsiębiorców w Polsce, pomaga przy relokacji firm i pracowników z Białorusi, Rosji, Ukrainy i innych krajów.

Zespół Siiami zaczął powstawać w Polsce w 2015 roku. Przez ten czas przeszliśmy trudną drogę od pracy jako jednoosobowa działalność gospodarcza do prowadzenia spółki z o. o., złożyliśmy tysiące zeznań podatkowych, uzyskaliśmy setki zezwoleń na pobyt czasowy i stały oraz rozwiązaliśmy wiele sytuacji konfliktowych z organami państwowymi.

Każdy z naszych pracowników jest także imigrantem. W swoim czasie również mierzyliśmy z lękiem, niepokojem i chwilami rozpaczy, z którymi borykają się ludzie przeprowadzające się do innego kraju. Dlatego, chociaż specjalizujemy się w pracy z dokumentami, przede wszystkim pracujemy Z LUDŹMI – i robimy wszystko, aby współpraca z Siiami dawała tylko pewność i spokój.

Anastazja Jeriemicz

Managing Partner

Historia Siiami rozpoczęła się od prowadzenia przez Anastazję jednoosobowej działalności gospodarczej w zakresie usług księgowych dla klientów. Jakość, kompletność i kompetencje świadczonych usług, a także troska o każdego klienta pozwoliły biznesowi rozrosnąć się z indywidualnego przedsiębiorcy do firmy obsługującej tysiące klientów w Polsce.
Obecnie Anastazja osobiście zajmuje się księgowością klientów VIP.

Oleg Kozlov

Head of Legal, Partner

Doświadczony międzynarodowy prawnik z bogatym doświadczeniem, który zbudował w Siiami procesy pozwalające klientom uzyskać zezwolenie na pobyt czasowy lub stały w Polsce z prawie 100-procentowym prawdopodobieństwem.
Oleg nadzoruje rejestrację osób prawnych klientów VIP, doradza i bierze bezpośredni udział w rozwiązywaniu skomplikowanych i kontrowersyjnych sytuacji klientów z organami administracji rządowej Polski.

Vlad Gramovich

COO, Partner

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami IT na Białorusi, uzyskał tytuł Executive MBA w London Business School w Warszawie. Był przez rok zadowolonym klientem Siiami, a teraz buduje w firmie procesy biznesowe mające na celu osiągnięcie idealnego i nienagannego poziomu obsługi klienta.

Alesia Shymanets

CVO

Uczestniczy w budowaniu procesów biznesowych Siiami od momentu powstania firmy.
Dba o to, aby klienci byli zawsze zadowoleni, a komunikacja odbywała się w sposób jak najbardziej efektywny. Przyczynia się do rozwoju zawodowego pracowników.

Dział obsługi klienta

Alena Alikevicz

Division manager

Anzhelika Hryhoryeva

Key Account Manager

Tatiana Kukresh

Key Account Manager

Alina Kandratsyeva

Key Account Manager

Ina Seradzenka

Key Account Manager

Alina Hrautsova

Key Account Manager

Alena Mikhailava

Key Account Manager

Dział księgowych JDG

Svitlana Berezynets

Сonsulting expert, Senior Accountant

Ekaterina Vasilenko

Accountant

Katsiaryna Sakava

Accountant

Katsiaryna Melnikava

Accountant

Ina Labazenkova

Accountant

Alena Kolasava

Accountant

Dział księgowych spółek

Tetiana Shepel

Senior Accountant

Volha Silivonchyk

Key Account Manager

Katsiaryna Belush

Accountant, personnel officer, content manager of Instagram

Evgenia Lezovskaia

Accountant

Sviatlana Karotkaya

Accountant

Tatiana Valchonskaya

Accountant

Hanna Kalinkovich

Accountant

I oczywiście

Julija Kotwicka

Personnel officer Siiami

Marharyta Kubashova

Project Manager

Daria Vereshchagina

Receptionist secretary

Alena Vadeika

Personnel officer Siiami
Menu